Zeichenfläche 1ČESKÁ REPUBLIKAphone+420 315 630 700

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA – MÍSTO, KDE VÁS TO BUDE BAVIT

NOVINKY A UDÁLOSTI

Den otevřených dveří ve společnosti Danzer

Den otevřených dveří ve společnosti Danzer

Den otevřených dveří ve společnosti Danzer

Den otevřených dveří se uskutečnil v sobotu 23. září a poprvé v naší historii měli návštěvníci možnost se účastnit komentovaných prohlídek celého výrobního závodu.

Den otevřených dveří nebyl určen pouze pro naše zaměstnance, ale také jejich rodinné příslušníky a přátele. Díky počasí, které nám přálo jsme měli možnst si užít den ještě více. Návštěvníci byli z výroby nadšeni a někteří se nám i svěřili, že byli moc rádi, že se konečně mohli podívat dovnitř, když kolem areálu denně projíždějí.

Melnik open house day people web

 

Ti, kteří nebyli zrovna na prohlídce se mohli občerstvit v cateringovém stanu, kde kromě nápojů bylo i jídlo a něco sladkého a zrmzlina na závěr. Děti i jejich rodiče ocenili aktivity jako skákací hrad, soutěže o ceny, kterativní dílničku a nebo třeba balónky, které si mohli odnést domů. Na fotografiích, které jsme ten den pořídili, byly vidět rodiny, které si užívají společně strávený čas.

Chtěli bychom tímto mockrát poděkovat všem našim kolegyním a kolegům, kteří se podíleli na organizaci celého dne a zejména těm z výroby, kteří při prohlídkách návštěvníkům ukazovali jejich každodenní práci.

Děkujeme a třeba brzy opět na viděnou!

 

Melnik open house day girl web

O autorovi

Radim Vráblík

Radim Vráblík začal svou kariéru u společnosti Danzer v roce 1996 v Kanadě poté, co úspěšně ukončil stipendijní program Danzer v Reutlingenu, v Německu. Byl jednou z klíčových postav při zahájení působení skupiny Danzer v České republice, kde dnes působí na pozici generálního ředitele společnosti Danzer Bohemia-Dýhárna. Věří v dlouhodobé vztahy se zákazníky a jejich neustálé zlepšování: "V dnešním obchodě neexistují snadní partneři, ale čím náročnější je začátek obchodního vztahu, tím lepší může být jeho výsledek.“ Radim žije se svou ženou a třemi dětmi v Praze. Ve svém volném čase si rád čistí hlavu dlouhým během.