Zeichenfläche 1ČESKÁ REPUBLIKAphone+420 315 630 700

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA – MÍSTO, KDE VÁS TO BUDE BAVIT

NOVINKY A UDÁLOSTI

Vítejte na novém webu danzer.cz

DIS_Mel_Building_Outside_IMG_1203_s_blog.jpg

Vítejte na novém webu danzer.cz

Vítejte na české verzi stránek Danzer, které jsme pro vás připravili. Doufám, že se vám budou líbit.

Tyto webové stránky jsou určeny k tomu, abychom vám poskytli základní přehled o společnosti Danzer Bohemia-Dýhárna a ukázali vám, jaké produkty vyrábíme a jak probíhá vlastní výrobní proces. Na stránkách také naleznete aktuality o naší společnosti, nabídku pracovních pozic a kontaktní informace.

Chtěl bych poděkovat všem kolegům a kolegyním, kteří se na vzniku těchto stránek podíleli!

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. V blízké budoucnosti přineseme fotografie a zprávy ze Dne otevřených dveří, který organizujeme pro naše zaměstnance.

Užijte si čtení a procházení našeho nového webu Danzer!

Radim Vráblík

 

O autorovi

Radim Vráblík

Radim Vráblík začal svou kariéru u společnosti Danzer v roce 1996 v Kanadě poté, co úspěšně ukončil stipendijní program Danzer v Reutlingenu, v Německu. Byl jednou z klíčových postav při zahájení působení skupiny Danzer v České republice, kde dnes působí na pozici generálního ředitele společnosti Danzer Bohemia-Dýhárna. Věří v dlouhodobé vztahy se zákazníky a jejich neustálé zlepšování: "V dnešním obchodě neexistují snadní partneři, ale čím náročnější je začátek obchodního vztahu, tím lepší může být jeho výsledek.“ Radim žije se svou ženou a třemi dětmi v Praze. Ve svém volném čase si rád čistí hlavu dlouhým během.